.
Apartament czteroosobowy – pokój dwuosobowy II – dawniej, Pensjonat Enrico, Ždiar
Apartament czteroosobowy – pokój dwuosobowy II – dawniej
Pensjonat Enrico
Ďalšie panorámy v okolí
- Apartament czteroosobowy – pokój dwuosobowy I, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Apartament czteroosobowy – łazienka, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Apartament czteroosobowy – aneks kuchenny, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Toaleta, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Pokój wspólny, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Restauracja, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Apartament czteroosobowy – salon, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Łaźnia fińska, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Zewnętrze i parking – dawniej, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Pensjonat zimą, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Apartament czteroosobowy – łazienka II, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Apartament czteroosobowy – pokój dwuosobowy II, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Pokój dwuosobowy z balkonem – piętro, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Otoczenie i parking, Pensjonat Enrico, Ždiar, Słowacja
- Ścieżka dojazdowa, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja
- Pensjonat zimą, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja
- Pokój dwuosobowy III, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja
- Taras, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja
- Kuchnia i jadalnia, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja
- Pokój dwuosobowy II, Chata Ždiar, Ždiar, Słowacja